Zone-docentprofessionalisering

Placemat Learning Analytics

Handzame basis voor het gebruik van learning analytics

De placemat Learning Analytics geeft je als docent een handzame basis voor het terugkoppelen van informatie over de huidige situatie, zodat student en docent tijdens het leerproces kunnen bijsturen. De placemat is gemaakt door de zone Docentprofessionalisering, waarin Learning Analytics centraal staat: data rondom het leren van de student.

Download de placemat Learning Analytics hier

Placemats van zone Docentprofessionalisering

Naast de placemat Learning Analytics, zijn ook de placemats Digitale peerfeedbackBlended Onderwijs en Formatief toetsen beschikbaar. De placemats zijn onderdeel van de ‘Proeftuinen voor Professionalisering’. Deze proeftuinen worden rondom vier thema’s ontworpen: peerfeedback, online didactiek, learning analytics en formatief toetsen. In de proeftuinen proberen hoger onderwijsinstellingen professionaliseringsaanpakken uit, waaruit onderzoek volgt.

Echte versnelling vindt namelijk niet in een zone plaats, maar binnen de instellingen. Daarom ontwerpt de zone Docentprofessionalisering zelf een professionaliseringsaanbod rondom onderwijsinnovaties, en proberen ze dat binnen de eigen instellingen uit. Daar kunnen anderen dan weer van profiteren.

Proeftuin Learning Analytics

Benieuwd naar de proeftuin Learning Analytics? Alle onderdelen zijn hier beschikbaar.

Deel deze pagina

Uitgelicht

De volgende projecten, publicaties en producten vind je wellicht ook interessant.
Learning-community-tool
Product
Learning Community Tool

Aan de slag met de (door)ontwikkeling van een krachtige Learning community Hoe kan de samenwerking tussen bedrijven en onderwijsinstellingen worden

Digitale-Competentiepeiler
Product
Digitale CompetentiePeiler

Integreer digitale competenties in profielen voor (hoger) onderwijs en werk Weet een verpleegkundige om te gaan met het elektronische dossier

Product
Toolkit Blend je onderwijs

Blended leren. Een concept dat in onderwijsland hoog op de agenda staat. Ben je binnen je instelling bezig met blended

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees hier over onze Coookies