Contact

Versterken van digitale human capital

Caroline van de Molen is aanvoerder van de zone Human capital.

c.j.m.vandemolen@saxion.nl

Veilig en betrouwbaar studiedata benutten

Bram Enning is aanvoerder van de zone Studiedata.

enning.b@hsleiden.nl

Gezamenlijk koersen op versnelling

Yvonne Rouwhorst is verbinder van het Koersteam en de contactpersoon voor de zone.

yvonne.rouwhorst@surf.nl

06 8315 0687

Faciliteren en professionaliseren van docenten

Ronald Spruit en Kim Schildkamp zijn de aanvoerder van de zone Docentprofessionalisering.

rjm.spruit@avans.nl

k.schildkamp@utwente.nl

Evidence-informed onderwijsinnovatie met ICT

Nico Boot is aanvoerder van de zone Evidence-informed.

boot.n@hsleiden.nl

Flexibilisering van het onderwijs

Ulrike Wild en Paul den Hartog zijn de aanvoerders van de zone Flexibilisering.

ulrike.wild@wur.nl

p.n.den.hertog@hva.nl

Naar digitale (open) leermaterialen

Robert Schuwer is aanvoerder van de zone Digitale (open) leermaterialen.

r.schuwer@fontys.nl

06 1446 9300

Toetsen op afstand

Sharon Klinkenberg is projectleider van der werkgroep Toetsen op afstand.

s.klinkenberg@uva.nl

Digitaal onderwijs in praktijkvaardigheden

Esther van der Linde en Stijn Bos zijn projectleiders van de werkgroep digitaalonderwijs in praktijkvaardigheden.

esther.vanderlinde@han.nl

s.a.bos@amsterdamumc.nl

Versnelling van onderwijsinnovatie met EdTech

Jelle Kok is projectleider van de werkgroep EdTech.

jelle.kok@surf.nl

Heb je een vraag of wil je meer informatie over het Versnellingsplan? Neem contact met ons op. Dat kan door een e-mail te sturen naar  communicatie@versnellingsplan.nl

Heb je een vraag aan het programmateam? Neem contact op met Johanna de Groot, programmamanager, via johanna.degroot@surf.nl

rjm.spruit@avans.nl

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees hier over onze Coookies