
Verduurzaming van hybride leeromgevingen: een casus
Dit is een fictieve casus gebaseerd op ervaringen uit de praktijk. Iris is adviseur onderwijsinnovatie bij de opleiding Bedrijfseconomie van
Van 30 mei – 1 juni komen onderwijsinnovatoren bijeen in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam tijdens EPIC, the Educational Pioneers and Innovators Conference. Ben jij er ook bij?
Early bird tickets zijn vanaf nu te koop via www.epic-conference.nl en beschikbaar tot en met 31 maart. Je kunt kiezen voor full conference tickets, one-day tickets en online access tickets.
Op EPIC kun je een inspirerend programma verwachten vol technologische innovaties in het hoger onderwijs. Het programma van EPIC biedt een variëteit aan workshops, keynotes, presentaties en paneldiscussies. Er is volop gelegenheid om te netwerken en er zijn demo’s van de nieuwste technologie en innovaties.
Het programma van EPIC is opgebouwd rond zes thema’s:
EPIC biedt partners tal van mogelijkheden om bij te dragen aan EPIC. Wil je deel uit te maken van EPIC als partner of leverancier? Neem dan contact op met Thierry Trampe via thierry.trampe@surf.nl.
Wil je meer weten over het programma van EPIC? Of wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Ga naar de www.epic-conference.nl en blijf up-to-date.
We zien je graag op EPIC!
Deel deze pagina
Dit is een fictieve casus gebaseerd op ervaringen uit de praktijk. Iris is adviseur onderwijsinnovatie bij de opleiding Bedrijfseconomie van
Het Versnellingsplan Onderwijsinnovatie met ICT komt na vier succesvolle jaren aan het eind van deze maand officieel ten einde. Als
Auteur: Berent Daan, Programmadirecteur Digitaliseringimpuls Onderwijs Toen ik begin oktober de vacature onder ogen kreeg voor een programmadirecteur Digitaliseringsimpuls Onderwijs
Wil jij met je onderwijsinstelling samenwerken aan een innovatieve oplossing voor een uitdaging in het hoger onderwijs? In het voorjaar
Blijf op de hoogte van het Versnellingsplan